Hedefimiz, bireylerin yaşamlarını temelden etkileyeceğini bildiğimiz en doğru bilgiyi elde etmek ve klinisyenlere kararlarında en güvenilir danışmanlığı sunmak.

Please enter subscribe form shortcode

Hedefimiz, bizden hizmet bekleyen hastalarımızın, klinisyenlerin ve danışanların beklentilerini en iyi şekilde karşılamak için üstün tıbbi genetik tanı testleri ve danışmanlığı sunmaktır.

Kalite konusundaki bütünsel yaklaşımımız, müşteri memnuniyeti, örnek laboratuvar süreçleri ve örnek klinik uygulamalar ile sürekli iyileştirmeye odaklanmaktır.

Kalite programımız kapsamlı, hassas ve sonuç odaklıdır.

Hizmet verdiğimiz alanda taşıdığımız yüksek sorumluluğun bilincindeyiz. Bireylerin sağlığının koruması, sağlığına kavuşması ve/veya sağlıklı nesillerin gelişmesi için gerekli olan genetik biliminin tıbbi uygulamalarında tanı ve tarama büyük önem arz etmektedir. Olası en küçük bir hata dahi sonrasında önemli sorunları beraberinde getirebilmektedir.

Bu noktada, kalite yönetim sistemini ve teknik yeterliliğini sahip olduğu uluslararası “TS EN ISO 15189:2014 Tıbbi Laboratuvarlar Kalite ve Yeterlilik için Şartlar” akreditasyonu ile ortaya koyan Nesiller’de doğru, kesin, güvenilir ve zamanında sonuçların danışanlarımıza doğru şekilde aktarılması son derece önemlidir.

ISO sertifikalı olmak, kalitemizin sürekli ölçülmesinden dolayı hizmetimizin sürekli iyileştirilmesini taahhüt eder. Bu taahhüt, laboratuvardaki prosedürlerin sürekli kontrolünden kendi analitik prosedürlerimizi geliştirmeye ve hastalar için yüksek kalitede danışmanlık sağlamaya kadar uzanmaktadır. Ayrıca personel eğitimi ve gelişimine sürekli bağlılık anlamına gelir.

Kalite anlayışımız sınırların ötesine geçmekte olup, uluslararası firmalar tarafından da denetlenerek belgelenmiştir. Bu kapsamda laboratuvarımızın kalite altyapısını ve genetik testlerini değerlendiren Almanya merkezli INSTAND, Birleşik Krallık merkezli EMQN (European Molecular Genetics Quality Network), Amerika merkezli CAP (College of American Pathologists) ve CEQAS (Cytogenomic External Quality Assessment Service) tarafından kalite sertifikalarımız bulunmaktadır. Kurumumuz her yıl denetlenmeye devam ederek mevcut sertifikalarını yenilemektedir.