Hedefimiz, bireylerin yaşamlarını temelden etkileyeceğini bildiğimiz en doğru bilgiyi elde etmek ve klinisyenlere kararlarında en güvenilir danışmanlığı sunmak.

Please enter subscribe form shortcode

Doğru ve güvenilir sonuçlar tesadüf değildirHasta Odaklılık

Hasta ve hasta yakınlarını anlamak ve onlara en iyi şekilde yardımcı olmak hepimizin ortak hedefi: hızlı ve ulaşılabiliriz. Geniş test hizmeti ve deneyimli personeli sayesinde, Nesiller, her bireyin özel ihtiyaçları doğrultusunda en uygun testin belirlenmesini kolaylaştırır.

Bilimsel Uzmanlık ve İnovasyon

Ekibimiz datayı bilgiye, bilgiyi sezgiye dönüştürecek birikim, cesaret ve meraka sahip. İnovasyon kültürümüz sayesinde danışanlarımızın moleküler genetik alanındaki son gelişmelere erişimini sağlamayı ön planda tutarız.

Güvenilirlik

Nitelikli sonuçlarımız, uzman laboratuvar personelimizin birikimi ve dikkatinin yanı sıra, teknoloji yatırımımız ve süreç yönetiminde yüksek kalite yaklaşımımızdan kaynaklanır.

Hizmet kalitemizin göstergesi olarak, ISO 15189:2014 Tıbbi Laboratuvarlar Akreditasyon, ISO 9001:2008 Kalite ve ek olarak INSTAND Certificate External Quality Assessment, EMQN ve UK NEQAS konsorsiyumunun bir üyesi olan CEQAS tarafından verilen Online EQA Assessment dış kalite kontrol belgelerine sahibiz.

Etik Yaklaşım

Yalnızca yasal bir zorunluluk olarak değil, yapılması gereken doğru şey olduğu için işimizi düzenleyen yasa ve yönetmelikler ile şirket içi prosedürlere uyuyoruz.

Nesiller, kişisel verilerin gizliliği ve güvenliği konusuna hassasiyetle yaklaşmaktadır. Verilerin KVKK’ya uygun olarak işlenmesi ve saklanması önceliktir. Tüm hasta verileri güvenlikli Nesiller dijital sisteminde yedekli olarak arşivlenmektedir.