Hedefimiz, bireylerin yaşamlarını temelden etkileyeceğini bildiğimiz en doğru bilgiyi elde etmek ve klinisyenlere kararlarında en güvenilir danışmanlığı sunmak.

Please enter subscribe form shortcode

Nesiller, insan odaklı çalışma prensibiyle tecrübeli ve kalıcı bir kadro yetiştirmeyi amaçlar.

 

Faaliyet gösterdiğimiz alan bireylerin emeği ve becerileri konusunda ağırlıklı bir alan olduğu için çalışanlarımızın performanslarını daha iyi yansıtabilmeleri için çalışma koşullarımızı düzenli olarak titizlikle gözden geçirmekte, çift yönlü şirket içi iletişime önem vermekteyiz.

 

İşe alım süreçlerine yalnızca bir çalışan istihdam etmek olarak değil aynı zamanda bir yetenek kazanmak olarak bakarak, bu süreçte de bilgi ve becerilerin yanı sıra şirket kültürüne uyum, insan ilişkileri gibi kriterleri de dikkate almaktayız.


Kimi arıyoruz?

Moleküler biyologlardan laborantlara, idari kadrolardan satış ekibine kadar her departmanımızda şirketimize değer katabilecek yeteneklerle tanışmayı önemsiyoruz.

İş başvuruları için özgeçmişinizi info@nesiller.com adresine gönderebilirsiniz.


Açık Pozisyonlar

LinkedIn üzerinden açık olan iş ilanlarımız için tıklayın.


Staj Olanakları

Üniversite öğrencilerine iş hayatına hazırlanma sürecinde staj olanakları ve bir ufuk kazandırma vizyonu ile yardımcı olurken bir yandan da bu dönemi stajyerlerimizi gelecekte şirketimizin değerlerine katabilmek üzere değerlendirmekteyiz.

Staj başvuruları için özgeçmişinizi info@nesiller.com adresine gönderebilirsiniz.