Hedefimiz, bireylerin yaşamlarını temelden etkileyeceğini bildiğimiz en doğru bilgiyi elde etmek ve klinisyenlere kararlarında en güvenilir danışmanlığı sunmak.

Please enter subscribe form shortcode

27 Mart 2024

CE-IVD onaylı PGT-A Türkiye’de ilk olarak Nesiller laboratuvarında uygulanmaya başlamıştır

CE-IVD onaylı PGT-A Türkiye’de ilk olarak Nesiller laboratuvarında uygulanmaya başlamıştır

CE-IVD onaylı PGT-A Türkiye’de ilk olarak Nesiller laboratuvarında uygulanmaya başlamıştır

473 473 people viewed this event.

NGS yöntemiyle her türlü (-A, -SR, -M) Preimplantasyon Genetik Test sunan Nesiller, PGT-A çalışmalarına artık IVDD (In Vitro Diagnostic Directive) sertifikası güvencesi ile devam edecektir. İş ortağımız Thermo Fisher’ın piyasaya sürmüş olduğu ReproSeq IVDD kitleri ve analiz programları için laboratuvar ekibimiz eğitimlerini dün itibari ile başarıyla tamamlamış ve kurumumuzda CE-IVD onaylı PGT-A aktif halde çalışmaya başlanmıştır.

Eğitim, @thermofisherscientific Klinik Uygulamalar Uzmanı Zyju Pillai, PhD tarafından verilmiş; Thermo Fisher Türkiye’den NGS Satış Uzmanı Zeynep Özcan ile marka distribütörü @ozgunkimya_ Aplikasyon ve Ürün Koordinatörü İlknur Çıldır, Teknik Servis Mühendisi Gökhan Boyacı ve Aplikasyon Uzmanları Gülce Oğuz ile Beyza Karabaş’ın katılımlarıyla gerçekleşmiştir.

Thermo Fisher Scientific’e ait CE-IVD onaylı PGT-A, in vitro fertilizasyon (IVF) işleminde elde edilen en uygun embriyoların seçilmesine olanak tanıyarak embriyo transferinin doğruluğunu ve güvenini artırır.

Nesiller olarak sağlıklı aileler kurmak isteyen çiftler için tüp bebekte gebelik başarı oranlarının artıran CE-IVD onaylı PGT-A testini ülkemizde kullanıma sunan ilk laboratuvar olmaktan mutluluk duyuyoruz.

 

 

To register for this event email your details to info@nesiller.com

Register using webmail: Gmail / AOL / Yahoo / Outlook

 

Date And Time

2024-03-27

Share With Friends