Our goal is to obtain the most accurate information that we know will fundamentally affect individuals' lives and to provide clinicians with the most reliable advice for their decisions.

Please enter subscribe form shortcode

Dr. Gülay Özgön

General Manager, Clinical Pharmacology and Medical Geneticist .

Dr. Özgön completed his secondary and high school education at Istanbul Italian High School. After graduating from I.Unv. Cerrahpaşa Faculty of Medicine in 1997, she received her MD in pharmacology at the same university and her doctorate degree in medical genetics, which is a joint program of I.Unv. Istanbul Medical and Cerrahpaşa Medical Faculties.

She participated in various programs in psychiatry, pharmacology, advanced molecular genetics, genetic counseling, epilepsy genetics, medical aspects of drug interactions and cardiovascular genetics at institutions such as San Martino Hospital Genoa, University College of London, Bertinoro and University of Florida.

Between 2005 and 2007, she worked as a pharmacology specialist at the American Hospital. While working as a geneticist at Memorial Hospital in 2007-2008, she planned to establish her own laboratory and did so in 2009 by licencing as Nesiller Genetic Laboratories and Consulting Center.

Dr. Özgön is currently working as the founding director of the Center.

Dr. Özgön speaks fluent English and Italian and is the mother of a daughter.

“We love our work.
The factors behind our success are working hard with passion, putting the patient first and pulling together as a team to do our best.”

Team Leaders

Rüya Öner

Finans ve İdari İşler

Rüya Öner, Nişantaşı Özel Işık Lisesi'nin ardından, 1998 yılında İstanbul Teknik Üniversitesi Şehir ve Bölge Planlama bölümünü bitirmiş; 2001-2002 yıllarında İngiltere Berkshire, University of Reading'te gayrimenkul yöneticiliği yüksek lisans programını tamamlamıştır. İş hayatına Çelen Grubunda başlayan Öner, 15 yıl Kurumsal Değerleme ve Danışmanlık alanında çalışmış, ardından 2016-19 yıllarında Polat Gayrimenkul'de Proje Geliştirme Müdürü olarak görev almıştır. Öner, 2019 yılında Nesiller Genetik Hastalıklar Değerlendirme Merkezi'ne Mali ve İdari İşlerden sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak katılmıştır. Stratejik kurumsal finansman danışmanlığı, ekonomik fizibilite ve yatırım analizi, proje yönetimi, ticari mülk ve varlık yönetimi Öner'in ilgi alanlarıdır. Rüya Öner iyi derecede ingilizce bilmektedir.

Alben Bodur

Strateji Geliştirme ve İletişim

Alben Bodur, İstanbul İtalyan Lisesi’nin ardından İ.Ü. İktisat Fakültesi Uluslararası İlişkiler ve Siyaset bölümünden 1994 yılında mezun oldu. Aynı üniversitede devam ettiği yüksek lisans programının ardından Paşabahçe Perakende ve Eczacıbaşı Vitra gruplarının Avrupa ihracat bölümlerinde görev aldı. 1997 yılında ürün müdürü olarak başladığı Roche İlaç firmasında 17 yıl, pazarlama, insan kaynakları ve kurumsal iletişim bölümlerinde çalıştı. Son olarak, marka iletişim müdürlüğü yaptığı firmadan 2014 yılında ayrılarak İzmir’e yerleşti. Hazır giyim perakendede çalıştığı bu dönemde KOBİ yönetişimi, yurtdışında şirketleşme, mağazacılık ve markalaşma alanlarında deneyim kazandı. Bodur, INSEAD Leadership Development Programme, Global Executive MBA ve Adler International Coaching da dahil olmak üzere çok sayıda uluslararası yöneticilik eğitim programı tamamlamıştır. 2022 yılında sağlık sektörüne Nesiller’de kurumsal strateji geliştirme yöneticiliği ile dönen Bodur, iyi derecede ingilizce ve italyanca, orta derecede fransızca bilmektedir.

Pınar Barut

Laboratuvar

İstanbul Kültür Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik lisans bölümünden 2012 yılında mezun oldu. Ardından 2014 yılında Acıbadem Patoloji Bölümü’nde çalışmaya başladı. Patoloji bölümündeki görevine Moleküler Patoloji Laboratuvarını 2015 yılında kurarak devam etti. Kurmuş olduğu laboratuvarın test portfolyosunu yapmış olduğu çalışmalarla genişletmeyi ve hastalara ulaştırmayı başardı. Bölümünün büyümesi için personel eğitimleri, optimizasyon ve validasyon çalışmalarını gerçekleştirdi. 2015-2021 yılları arasında yapmış olduğu Acıbadem Moleküler Patoloji Bölümü Laboratuvar sorumluluğu görevinin yanında Acıbadem Üniversitesi’nde öğretim görevlisi olarak da görev almıştır.​Kanser alanında gerçekleştirmiş olduğu çalışmalar sonucunda 2016 yılında European Thyroid Journal ve 2017 yılında Respiratory Medicine Case Reports’da yayınlanmış 2 adet akademik yayını bulunmaktadır.​2021 yılında Nesiller’de moleküler biyolog olarak başladığı görevine, 2022 yılı başından itibaren Laboratuvar Sorumlusu olarak devam etmektedir.

Berke Olcaysoy

Medikal

İstanbul Teknik Üniversitesi Moleküler Biyoloji ve Genetik bölümünden 2017 yılında mezun oldu. Üniversite hayatında düzenlenen uluslararası biyoçeşitlilik yarışmasında Türkiye birincisi oldu, TÜSİAD tarafından 2017’de düzenlenen “Sürdürülebilirliğin İlham Veren Hikayeleri” adlı kongrede konuşmacı olarak yer aldı.​Mezun olduktan sonra Acıbadem Patoloji’de moleküler biyolog olarak işe başladı ve kanser hastalarından istenen genetik testlerin laboratuvar süreçlerinde görev aldı. 2020-2022 yılları arasında laboratuvar sorumlusu görevini üstlendi ve yeni bir genetik laboratuvarının kurulumunu yönetti. Kurulan yeni laboratuvarda kişiselleştirilmiş genetik testler ve uygulamalar için süreç yönetimini, validasyon ve optimizasyon çalışmalarını ve personel eğitimini gerçekleştirdi. Uluslararası “Gastrointestinal Drug Development Summit” webinarında konuşmacı olarak kurumunu ve ülkesini temsil etti; likit biyopsi alanında uyguladığı yöntemleri ve bu alandaki gelişmeleri paylaştı.​2022 yılında Nesiller’e katılarak önce saha satış görevlisi, sonrasında ise medikal danışman olarak görev aldı.

All our experience is for our patients and clinicians