Online İşlemler

Projelerimiz
Geri Dön

Projelerimiz

Genetik tanı merkezi kimliğimizle tıbbın her alanında verdiğimiz genetik sonuçlarla hastalıkların teşhis ve tedavisine destek olmanın yanı sıra, biz Nesiller Genetik’te Araştırma ve Geliştirme üzerine de çok düşünüp çalışıyoruz. İnovasyon bizim için son derece önemli. Doğru ve detaylı sonuçlar elde etmek, üstelik bunu gerçekleştirirken uygun maliyetleri yakalamak günümüzde başarının temeli. Biz de bu doğrultuda bulduğumuz çözümleri ürünlere dönüştürüyoruz.  Şimdiye kadar Tübitak desteğiyle 3 farklı proje gerçekleştirdik.

Beta Talasemi (Akdeniz Anemisi)

Coğrafyamızda son derece yüksek sıklıkla karşılaşılan bu hastalığa yol açan genetik bozuklukları taramaya yönelik bu kiti TÜBİTAK desteği ile geliştirdik.

NIPD ile Fetal Rh faktör tayini

Günümüzde anne karnındaki fetusun kromozomal yapısını ortaya koyabilmek için artık girişimsel yöntemlere başvurmaya gerek kalmadı. Bebekler anne karnındayken (henüz gebeliğin 6.haftasında) kan uyuşmazlığına sebep olan Rh faktörünü belirlemeye yönelik bir kit geliştirdik. Buradaki amacımız erken safhada bilgi edinerek kan uyuşmazlığı ile ilgili gebelikler sırasında yaşanabilecek tüm problemleri önceden çözebilmek için doktorlarımıza fırsat vermek.

KML teşhis ve tedavi takibi, BCR/ABL füzyon proteini

Kronik Myelositik Lösemi (KML) teşhis ve tedavi takibine yönelik genetik tarama odaklı bu kit çalışmamız ise hala devam ediyor.

 
Adres
Gülay Özgön - eniyihekim.com
19 Mayıs Mahallesi Çoruh Sokak No:32 D:1
Fulya-Şişli /İstanbul
Tel : +90 212 219 58 36
Gsm : +90 533 063 47 37
Faks: +90 212 219 58 56

E-Mail: info@nesiller.com
Copyright by
Powered by Muba